Telèfon: 936661869. Carrer Constitució, 3 08980 Sant Feliu de Llobregat.      
 
 
 
Inici arrow Secretaria arrow Gestió Acadèmico-Administrativa GAA arrow Informació Preinscripció 17-18 Batxillerat
Preinscripció 17-18 postobligatoris Imprimir a/e
 preinscripci_batxillerat_web.png
fulleto_bat_17-18.png El batxillerat prepara els alumnes per a la incorporació a estudis posteriors, tant professionals com universitaris, i per a l’accés al món laboral. Els facilitem l'accés al fulletó informatiu sobre les principals característiques del Batxillerat en el nostre centre per al curs 2017-2018 . Aquesta etapa educativa també té un règim de concert amb el Departament d'Ensenyament. solicitar_entrevista.png

 

El termini de presentació de sol·licituds previst és el següent:

Del 16 al 24 de maig per al batxillerat, els cicles de grau mitjà de formació professional i d'arts plàstiques i disseny.

 

Informació personalitzada per la nostra escola

 

Informació del web del Departament d'Ensenyament