Telčfon: 936661869. Carrer Constituciķ, 3 08980 Sant Feliu de Llobregat.      
 
 
 
Inici arrow Agenda
 
Vista Mensual
Vista Mensual
Vista Plana
Vista Plana
Vista Setmanal
Vista Setmanal
Vista diāria
Vista diāria
Categoríes
Categoríes
Buscar
Buscar

Entrades sota 'Primāria'

Saturday, September 21, 2019
Primāria Activitat de primāria
Nom de l'Entrada Data
Trobada FEAC Educaciķ Primāria Wednesday, January 23, 2008 (18:00)
Carnaval 3r i 4t de Primāria (Cicle Mitjā) a Mas Banyeres Friday, February 01, 2008 (09:00)
Carnaval 5č i 6č (Cicle Superior) a Sant Joan Despí Friday, February 01, 2008 (12:00)
Visita a la Forneria de l'alumnat de 4t de Primāria grup B Thursday, February 28, 2008 (09:00)
MENGIM MENJAN Monday, March 03, 2008 (09:00)
Visita a la Forneria de l'alumnat de 4t de Primāria grup A Wednesday, March 05, 2008 (09:00)
Trobada FEAC Primāria-1 Wednesday, March 05, 2008 (18:00)
Trobada FEAC Primāria-2 Thursday, March 06, 2008 (20:00)
Visita dels pares i mares de 2n de primāria a la piscina Wednesday, March 26, 2008 (15:30)
Visita dels pares i mares de 1r de primāria a la piscina Monday, March 31, 2008 (10:45)
Visita dels pares i mares de l'alumnat de 3r de Primāria a la Piscina Monday, March 31, 2008 (15:30)
Trobada FEAC Primāria Wednesday, April 09, 2008 (18:00)
Trobada FEAC Primāria Thursday, April 10, 2008 (20:00)
Participaciķ a la MOSTRA DE MÚSICA 2008 a Sant Feliu de Llobregat en el recinte del Palau Falguera Friday, April 11, 2008 (15:15)
Sortida al Cim de les Āligues (Sant Feliu de Codina) de l'alumnat de 5č curs de Primāria Wednesday, April 16, 2008 (09:00)
Sortida al Teatre del Cicle Inicial al Centre Parroquial Monday, April 21, 2008 (15:00)
Sortida al Zoo de Barcelona de l'alumnat de 1r curs de Primāria Tuesday, April 29, 2008 (09:00)
Teatre en anglčs pels alumnes de 4t, 5č i 6č Thursday, May 08, 2008 (15:15)
Sortida dels alumnes de 2n de Primāria a la Granja escola "Els Seguers" (Anoia) Tuesday, June 03, 2008 (09:00)
Sortida dels alumnes de 1r de Primāria a "Casa Valldeperas" (Sant Sadurní d'Anoia) Tuesday, June 03, 2008 (09:00)
Educaciķ viāria 4t de Primāria Grup A Tuesday, June 03, 2008 (15:00)
Educaciķ viāria 4t de Primāria Grup B Wednesday, June 04, 2008 (15:00)
Sortida a Can Deu (Sabadell) de l'alumnat de 4t de Primāria Thursday, June 12, 2008 (09:00)
Reuniķ Pares i mares dels nostres alumnes de 1r i 2n de Primāria Thursday, September 18, 2008 (08:00)
Reuniķ pares i mares dels nostres alumnes de 3r i 4t de Primāria Thursday, September 18, 2008 (08:00)
Reuniķ dels pares i mares dels nostres alumnes de 1r i 2n de Primāria Monday, September 22, 2008 (19:00)
Reuniķ dels pares i mares dels nostres alumnes de 5č i 6č de Primāria Tuesday, September 30, 2008 (19:00)
Colōnies 2n de Primāria Wednesday, October 15, 2008 (09:00)
Sortida de l'alumnat de 1r curs de Primāria Friday, October 24, 2008 (09:00)
Sortida de l'alumnat de 3r curs de Primāria Friday, October 31, 2008 (09:00)
Visita a Montserrat per a l'alumnat de 4t de Primāria Friday, November 14, 2008 (09:00)
Visita a l'Ajuntament de Sant Feliu per a l'alumnat de 3r de primāria Friday, November 21, 2008 (09:00)
Sessiķ d'avaluaciķ del primer trimestre per a Primāria Tuesday, December 09, 2008 (13:00)
Dia Escolar de la No Violčncia i la Pau Friday, January 30, 2009 (09:00)
Sortida 5č de Primāria a Parets del Vallés Wednesday, February 18, 2009 (09:00)
Sortida a "El Canadell" (Bages) de l'alumnat de 2n de Primāria Thursday, February 26, 2009 (09:00)
Sortida a CAN DEU (Sabadell) de l'alumnat de 4t de Primāria Friday, February 27, 2009 (09:00)
Sortida a l'Auditori de Cornellā del Cicle Mitjā Tuesday, March 03, 2009 (09:00)
Sortida de 6č de Primāria a la fābrica de bicicletes Monty Tuesday, March 03, 2009 (10:00)
Sortida a Sant Sadurní D'Anoia de l'alumnat de 1r de Primāria Tuesday, March 31, 2009 (09:00)
Sortida al Parc Agrari del Baix Llobregat de l'alumnat de 6č de Primāria Wednesday, April 01, 2009 (09:00)
Taller de dansa, en el nostre centre, per a l'alumnat de 1r de Primāria Thursday, April 16, 2009 (09:00)
Sortida al Palau Falguera de l'alumnat de Cicle Inicial de Primāria Friday, April 17, 2009 (15:15)
Azur i Asmar. Cine Baix. Pelˇlíucula per a Cicle Mitjā (3r i 4t) Monday, April 20, 2009 (09:30)
Jocs populars per a 3r curs de primāria Tuesday, April 21, 2009 (09:00)
Visita al Cim d'Āligues per a l'alumnat de 5č de Primāra Wednesday, May 06, 2009 (09:00)
Visita al Zoo de Barcelona per a l'alumnat de Primer de Primāria Thursday, May 07, 2009 (09:00)
Sortida a l'escola de natura "CAN JULIĀ" per a l'alumnat de 2n de Primāria Thursday, May 07, 2009 (09:00)