TelŔfon: 936661869. Carrer Constituciˇ, 3 08980 Sant Feliu de Llobregat.      
 
 
 
Inici arrow Agenda
 
Vista Mensual
Vista Mensual
Vista Plana
Vista Plana
Vista Setmanal
Vista Setmanal
Vista diÓria
Vista diÓria
CategorÝes
CategorÝes
Buscar
Buscar

Entrades sota 'PrimÓria'

Thursday, June 04, 2020
PrimÓria Activitat de primÓria
Nom de l'Entrada Data
Trobada FEAC Educaciˇ PrimÓria Wednesday, January 23, 2008 (18:00)
Carnaval 3r i 4t de PrimÓria (Cicle MitjÓ) a Mas Banyeres Friday, February 01, 2008 (09:00)
Carnaval 5Ŕ i 6Ŕ (Cicle Superior) a Sant Joan DespÝ Friday, February 01, 2008 (12:00)
Visita a la Forneria de l'alumnat de 4t de PrimÓria grup B Thursday, February 28, 2008 (09:00)
MENGIM MENJAN Monday, March 03, 2008 (09:00)
Visita a la Forneria de l'alumnat de 4t de PrimÓria grup A Wednesday, March 05, 2008 (09:00)
Trobada FEAC PrimÓria-1 Wednesday, March 05, 2008 (18:00)
Trobada FEAC PrimÓria-2 Thursday, March 06, 2008 (20:00)
Visita dels pares i mares de 2n de primÓria a la piscina Wednesday, March 26, 2008 (15:30)
Visita dels pares i mares de 1r de primÓria a la piscina Monday, March 31, 2008 (10:45)
Visita dels pares i mares de l'alumnat de 3r de PrimÓria a la Piscina Monday, March 31, 2008 (15:30)
Trobada FEAC PrimÓria Wednesday, April 09, 2008 (18:00)
Trobada FEAC PrimÓria Thursday, April 10, 2008 (20:00)
Participaciˇ a la MOSTRA DE M┌SICA 2008 a Sant Feliu de Llobregat en el recinte del Palau Falguera Friday, April 11, 2008 (15:15)
Sortida al Cim de les └ligues (Sant Feliu de Codina) de l'alumnat de 5Ŕ curs de PrimÓria Wednesday, April 16, 2008 (09:00)
Sortida al Teatre del Cicle Inicial al Centre Parroquial Monday, April 21, 2008 (15:00)
Sortida al Zoo de Barcelona de l'alumnat de 1r curs de PrimÓria Tuesday, April 29, 2008 (09:00)
Teatre en anglŔs pels alumnes de 4t, 5Ŕ i 6Ŕ Thursday, May 08, 2008 (15:15)
Sortida dels alumnes de 2n de PrimÓria a la Granja escola "Els Seguers" (Anoia) Tuesday, June 03, 2008 (09:00)
Sortida dels alumnes de 1r de PrimÓria a "Casa Valldeperas" (Sant SadurnÝ d'Anoia) Tuesday, June 03, 2008 (09:00)
Educaciˇ viÓria 4t de PrimÓria Grup A Tuesday, June 03, 2008 (15:00)
Educaciˇ viÓria 4t de PrimÓria Grup B Wednesday, June 04, 2008 (15:00)
Sortida a Can Deu (Sabadell) de l'alumnat de 4t de PrimÓria Thursday, June 12, 2008 (09:00)
Reuniˇ Pares i mares dels nostres alumnes de 1r i 2n de PrimÓria Thursday, September 18, 2008 (08:00)
Reuniˇ pares i mares dels nostres alumnes de 3r i 4t de PrimÓria Thursday, September 18, 2008 (08:00)
Reuniˇ dels pares i mares dels nostres alumnes de 1r i 2n de PrimÓria Monday, September 22, 2008 (19:00)
Reuniˇ dels pares i mares dels nostres alumnes de 5Ŕ i 6Ŕ de PrimÓria Tuesday, September 30, 2008 (19:00)
Col˛nies 2n de PrimÓria Wednesday, October 15, 2008 (09:00)
Sortida de l'alumnat de 1r curs de PrimÓria Friday, October 24, 2008 (09:00)
Sortida de l'alumnat de 3r curs de PrimÓria Friday, October 31, 2008 (09:00)
Visita a Montserrat per a l'alumnat de 4t de PrimÓria Friday, November 14, 2008 (09:00)
Visita a l'Ajuntament de Sant Feliu per a l'alumnat de 3r de primÓria Friday, November 21, 2008 (09:00)
Sessiˇ d'avaluaciˇ del primer trimestre per a PrimÓria Tuesday, December 09, 2008 (13:00)
Dia Escolar de la No ViolŔncia i la Pau Friday, January 30, 2009 (09:00)
Sortida 5Ŕ de PrimÓria a Parets del VallÚs Wednesday, February 18, 2009 (09:00)
Sortida a "El Canadell" (Bages) de l'alumnat de 2n de PrimÓria Thursday, February 26, 2009 (09:00)
Sortida a CAN DEU (Sabadell) de l'alumnat de 4t de PrimÓria Friday, February 27, 2009 (09:00)
Sortida a l'Auditori de CornellÓ del Cicle MitjÓ Tuesday, March 03, 2009 (09:00)
Sortida de 6Ŕ de PrimÓria a la fÓbrica de bicicletes Monty Tuesday, March 03, 2009 (10:00)
Sortida a Sant SadurnÝ D'Anoia de l'alumnat de 1r de PrimÓria Tuesday, March 31, 2009 (09:00)
Sortida al Parc Agrari del Baix Llobregat de l'alumnat de 6Ŕ de PrimÓria Wednesday, April 01, 2009 (09:00)
Taller de dansa, en el nostre centre, per a l'alumnat de 1r de PrimÓria Thursday, April 16, 2009 (09:00)
Sortida al Palau Falguera de l'alumnat de Cicle Inicial de PrimÓria Friday, April 17, 2009 (15:15)
Azur i Asmar. Cine Baix. PelĚlÝucula per a Cicle MitjÓ (3r i 4t) Monday, April 20, 2009 (09:30)
Jocs populars per a 3r curs de primÓria Tuesday, April 21, 2009 (09:00)
Visita al Cim d'└ligues per a l'alumnat de 5Ŕ de PrimÓra Wednesday, May 06, 2009 (09:00)
Visita al Zoo de Barcelona per a l'alumnat de Primer de PrimÓria Thursday, May 07, 2009 (09:00)
Sortida a l'escola de natura "CAN JULI└" per a l'alumnat de 2n de PrimÓria Thursday, May 07, 2009 (09:00)